Brak produktów w koszyku.

1,5 % podatku

1,5 % podatku – wsparcie, które nic nie kosztuje!

Dochód z 1,5% podatku znacznie przyczynia się do realizacji naszej misji!

Ratujemy 

Uratowaliśmy dziesiątki tysięcy zwierząt w tysiącach akcji ratunkowych! Każdego dnia przeprowadzamy wiele interwencji na terenie całej Polski - w skali roku są to tysiące akcji ratunkowych, podczas których odbierane są skrzywdzone istoty. Pomagamy zwierzętom, które są głodzone i katowane przez swoich „opiekunów”.

Budujemy

Kończymy budowę unikalnego na skalę światową Raju dla Zwierząt, gdzie każde uratowane zwierzę znajduje bezpieczne miejsce. Zwierzęta mieszkają w prawdziwych domach, psy mają swoje własne M1, całodobową opiekę weterynaryjną, fizjoterapeutyczną i niemal nieograniczoną wolność.

Leczymy

Wykonaliśmy niezliczoną ilość operacji, a zaniedbane przez pseudoopiekunów guzy nowotworowe, które udało się usunąć, można by już liczyć w tonach. Tworzymy pierwszy w Polsce szpital i miejsce rehabilitacji dla ptaków, w tym ptaków gospodarskich! Tylko w ostatnim roku przejęliśmy ponad 100 skrzydlatych podopiecznych.

Wspieramy Ukrainę

W Ukrainie zainicjowaliśmy globalną akcję wsparcia dla niemych ofiar konfliktu, co przyniosło nam międzynarodowe uznanie i nagrody. Nieustannie wspieramy zwierzęta w regionie dotkniętym konfliktem, a wiele z nich wciąż znajduje schronienie pod naszą opieką.

Znajdujemy domy

Kilka tysięcy zwierząt dzięki naszej pracy znalazło najważniejszą przystań – rodzinę adopcyjną. Mimo że zapewniamy naszym psom warunki zbliżone do domowych, to nic nie zastąpi tego jedynego, kochającego domu. Ciągle utrzymujemy kontakt z rodzinami adopcyjnymi naszych zwierząt, jesteśmy dla nich do końca ich życia.

Zmieniamy

Przejęliśmy mordownię zwierząt w Wojtyszkach, aby już żaden pies nie musiał umierać w betonowym więzieniu. Pracujemy nad przemianą tego miejsca. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ogłosić, iż stało się ono nie tylko bezpiecznym schronieniem, ale kolejnym Rajem dla Zwierząt!

Ten rodzaj darowizny polega na przekierowanie 1,5% podatku na rzecz działań pożytku publicznego zamiast do skarbu państwa. 

 

Każdy może wspierać zwierzęta, wskazując DIOZ jako beneficjenta wpłaty 1,5% podatku. DARCZYŃCA JEDNOCZEŚNIE NIE PONOSI SKUTKÓW FINANSOWYCH!

 

1,5% podatku, obok darowizn indywidulanych, stanowi główne źródło finansowania działalności DIOZ! 

W świecie pełnym wyborów, masz moc zmiany. 

DIOZ znajduje się w wykazie organizacji pożytku publicznego, co potwierdza nasz statut prawny uprawniający do otrzymywania 1,5% podatku. Naszą obecność w rejestrze można zweryfikować w wykazie opublikowanym przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Ministrem Sprawiedliwości, dostępnym w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej – Monitor Polski lub na stronie internetowej www.pozytek.gov.pl.

Zgodnie z przepisami prawa, naczelnik urzędu skarbowego przekazuje organizacji OPP kwotę nieprzekraczającą 1,5% podatku należnego, wynikającą z terminowo złożonego zeznania podatkowego. Przypominamy, że termin na rozliczenie się z fiskusem upływa z końcem kwietnia 2024 roku. Nasza organizacja otrzyma od Urzędu Skarbowego podatek przekazany przez darczyńców pod koniec lipca 2024 roku.

KRS 0000645982

Twój podatek, Ich lepsze życie!